Recenze absolventů mých lekcí a kurzů:

 
  • Život bez hůlek tj. jako den bez sluníčka. (P.P. z Brna)
 
  • Co říct? Dva dny intenzivního pohybu - ať už chůze nebo protahování, a člověk cítí i svaly, o kterých vůbec nevěděl, že je má. A bolelo to hodně, ale - zatraceně, stálo to za to. A když přidám krásnou přírodu, skvělé vedení a prima partu lidí, byl to prostě báječný víkend. (J.H. z Brna)
 
  • Přes počateční nechuť mohu říct, že víkendové soustředění na Vlčinci mi přineslo nový pohled na tuto mladou pohybovou aktivitu a především pak radost z pohybu na čerstvém vzduchu.Tyhle hole nenosíte, to ony pomáhají nést Vás! (R.H. z Brna)
 
  • Hodiny NW s Vámi se mi líbily, byly postavené na fundovaném výkladu i ukázkách, byla na nich příjemná a přátelská atmosféra, nechyběl individuální přístup ( důležité!!! ). Vždycky až doma jsem si uvědomila, že stačila půldruhá" hodˇka" chůze a cvičení a jsem plná energie a dobré nálady. A nebyla jsem sama...Obojí plynulo od Vás a ke všem účastníkům kurzu. (A.K. , Letovice)

 
  • Musím říci, že kurz se mi velice líbil a byl pro mne objevováním a velkým přínosem. Zapojit celé tělo dá pořádnou práci včetně cvičení s gumou a výsledek se dostaví. Srovnat záda, držet ramena, zadáhnout břicho, ruce a práce nohou - super - vše vede ke správnému držení těla a tím i od úlevy bolesti a dobré fyzičce. Moc děkuji. (R.K., Letovice)
 
  • S holemi NW chodím již delší dobu, ale teprve po absolvování kurzu vnímám přidanou hodnotu tohoto sportu. Nehrbím se při chůzi, záda mám zpevněná a hlavně mě již nebolívají. NW doporučuji všem, co mají rádi přírodu, chůzi a chtějí zlepšit fyzičku. Děkuji skvělému instruktorovi a super partě, bylo to moc fajn :-). (G.H., Letovice)

 
  • Chválím výbornou práci lektora NW Ivoše Vinklera. Pod jeho vedením jsem se naučila správně používat hůlky NW i správně chodit. Nevěřila jsem, že na svém těle objevím, zapojím a při chůzi NW  zpevním svaly , které ležely ladem :-). Bylo to náročné. Nechyběla ani trefná kritika z úst lektora, která mne vybičovala k lepším výkonům.  A výsledek stojí za to !!! Ivošovi moc děkuji a všem doporučuji !!! (D.K., Letovice)

 
  • Superkalifradžilistikexpialidózní!!!! Kurzy NW s Ivošem jsou tím pravým aktivním „odpočinkem“ , po kterém si můžete jít bez výčitek svědomí klidně lehnout. Nejen že si užijete čerstvého vzduchu, ale když budete dbát Ivošových rad a následovat jeho příkladu, budete mít i propocené tričko – a to se v tomto případě počítá. Skvělé jsou i rozcvičky, zahřívačky a protahovačky – to všechno můžete s Ivošem zažít. A když se k tomu přidá ještě skvělá parta a příjemné počasí, jako v našem případě, tak to nemá chybu!!! Díky. (K.N., Letovice)